The matrix revolutions / hikaye George Lucas ; Warner Bros. ; Village Roadshow Pictures ; NPV Entertainment ; yapım Silver Pictures. - 1 DVD (124 dakika) : renkli; 4 3/4 in.

Editor, Zach Staenberg ; müzik, Don Davis ; kostüm tasarım, Kym Barrett. Editor, Zach Staenberg ; müzik, Don Davis ; kostüm tasarım, Kym Barrett.

Mary Alice, Monica Bellucci, Ian Bliss, Essie Davis, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Harold Perrineau, Jada Pinkett Smith, Keanu Reeves, Hugo Weaving, Lambert Wilson.

Neo.Trinity. Morpheus.Matrix üçlemesi'nin son bölümünde onlar ve diğer savaşçılar makinelere karşı yapılan destansı savaşta zaferle yok olmak arasındaki ince çizgidedirler.Bunun anlamı Neo için:Kontrolden çıkan ve virüs programı haline gelen ajan Smith ve yandaşlarının yol açtığı felakete karşı koymak ve anlaşmazlığı çözmek için daha önce hiç bir insanoğlunun gitmeyi başaramadığı Makine Şehrinin kalbine ulaşmaktır.Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Wachowski Kardeşler ve yapımcı Joel silver için ise:İlk iki filmde kullanılan inanılmaz görsel efektlerdeki başarıyı yükseltmektedir.


English 5.1,Türkçe 5.1 ; altyazılar English,Türkçe,Romanian,Bulgarian.


Feature films
Konulu filmler
Artificial intelligence--Drama
Yapay zeka--Drama

PN1995.9.S26 / .M387 2004

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .