Oyun = The game / The game. Polygram Filmed Entertaiment, Propaganda Films, yapımcı David Fincher. - 1 DVD (123 dakika) : sd., col. ; 4 3/4 in.

Originally released as a motion picture in 1997.

Oyuncu seçimi Don Phillips, ortak yapımcı John Brancato ve Michael Ferris, uygulayıcı yapımcı Jonathan Mostow, kostüm tasarım Michael Kaplan, müzik Howard Shore, kurgu James Haygood, yapım tasarımı Jeffrey Beecroft, görüntü yönetmeni Harris Savides, yapım Steve Golin ve Cean Chaffin, yazar John Brancato, Michael Ferris, yönetmen David Fincher. Oyuncu seçimi Don Phillips, ortak yapımcı John Brancato ve Michael Ferris, uygulayıcı yapımcı Jonathan Mostow, kostüm tasarım Michael Kaplan, müzik Howard Shore, kurgu James Haygood, yapım tasarımı Jeffrey Beecroft, görüntü yönetmeni Harris Savides, yapım Steve Golin ve Cean Chaffin, yazar John Brancato, Michael Ferris, yönetmen David Fincher.

Micheal Douglas, Sean Penn, James Rebhorn, Deborah Kara Unger, Peter Donat, Carroll Baker, Armin Muller-Stahl.

Nicholas Van Orton bütün yatırımlarının ve ilişkilerinin kontrolünü elinde tutmaya alışık, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.Ancak düzenli yaşamı, kardeşinin ona verdiği beklenmedik doğum günü hediyesi ile köklü değişikliklere uğrayacaktır. Nicholas, oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu fark etmekle beraber, oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Nicholas, kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından gözlendiğini fark eder.Bu kişilerin amacı, onu ortadan kaldırmaktır.Oyun olarak başlayan ancak bir süre sonra ciddileşen bu olaylar zinciri, onun hayatını bir ölüm-kalım savaşına dönüştürecektir.


Türkçe (2.0), English (5.1) altyazı Türkçe.


Feature films
Konulu filmler
Erkek kardeşler--Drama
Brothers--Drama

PN1997 / .G3619 2010

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .