Küçük gün ışığım = Little Miss Sunshine / Little Miss Sunshine. Fox Searchlight Films ; Big Beach Films. - 1 DVD (98 dakika) : renkli; 1/2 in

Yönetmen,Jonathan Dayton,Valerie Faris ; yazan,Michael Arndt ; müzik,Mychael Danna ; kostüm tasarım,Nancy Steiner. Yönetmen,Jonathan Dayton,Valerie Faris ; yazan,Michael Arndt ; müzik,Mychael Danna ; kostüm tasarım,Nancy Steiner.

Abigail Breslin, Greg Kinnear, Paul Dano, Alan Arkin, Toni Collette,Steve Carell, Bryan Cranston.

Baba Richard (Greg Kinnear) umutsuz bir şekilde kendi motivasyonel başarı programını satmaya çalışıyor...ama başarısız oluyor.Bu sırada,dürüst anne Sheryl (Toni Collete),sevgilisi tarafından terk edildikten sonra hastaneden çıkıp yeni bir başlangıç yapan depresif erkek kardeşi de (Steve Carell) dahil olmak üzere egzantrik ailesine destek olmaya çalışıyor.Bir de genç Hoover'lar var,yedi yaşındaki güzellik kraliçesi adayı Olive (Abigail Dano).Ve edepsiz davranışları yüzünden yakın zamanda huzurevinden atılılmış ağzı bozuk büyükbaba (Alan Arkin).Olive,Küçük Bayan Günışığı yarışması için Kaliforniya dışında uzakta bir gösteriye davet edildiğinde,aile toplanır ve paslı VW minibüsüne tıkışıp bir dizi komik sonuçları olan cümbüşlü bir yolculuğa çıkar.


English 5.1,Polski 2.0,Russian ; altyazı Türkçe, English,Arabic .

2 Oscar Ödülü ; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu,En İyi Orjiinal Senaryo.


Feature films
Konulu filmler

PN1995.9.C55 / L5819 2009

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .