Platoon = Müfreze / Müfreze Hemdale Film Corporation. - 1 DVD (120 dakika) : renkli; 1/2 in

Yazan ve Yöneten,Oliver Stone ; yapım, Arnold Kopelson ; müzik,Georges Delerue. Yazan ve Yöneten,Oliver Stone ; yapım, Arnold Kopelson ; müzik,Georges Delerue.

Tom Berenger, Willem Dafoe , Charlie Sheen , Keith David , Forest Whitaker , Francesco Quinn , Kevin Dillon , John C. McGinley , Reggie Johnson , Mark Moses , Corey Glover , Johnny Depp , Chris Pedersen , Bob Orwig ,Corkey Ford , David Neidorf.

Gerçekçi ve tümüyle inandırıcı,karanlık ve unutulmayacak bir anı ve Vietnam Savaşı'nda masumiyetini yitiren tüm askerler için bir ağıt.Chris Taylor genç ve idealistbir Amerikalı'dır,ve çok geçmeden Vietnam'da sadece Viet Cong'larla değil,aynı zamanda içinde büyüyen korku,fiziksel bitkinlik ve gitgide artan kızgınlığıyla da savaşmak zorunda olduğunu anlar.Taylor'ın iki kumanda komutanı düşman ve kendi aralarındaki iki savaş arasında net bir çizgi çizmektedir ama çelişkiler,kaos ve nefret Taylor'ın içine işler,inançlarını boğar ve duyularını insanın en yüksek tuttuğu değer olan hayata karşı hissizleştirir.


English,Spanish ; altyazı Türkçe, English,Spanish,Swedish,Finnish,Norvergian.

4 Oscar Ödülü ; En İyi Yönetmen,En İyi Ses,En İyi Montaj,En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu.


Feature films
Konulu filmler

PN1995.9.W3 / P53 2010

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .