Schindler's list = Schindler'in listesi / Schindler'in listesi. yapım Amblin Entertainment ; Universal Pictures. - 1 DVD (188 dakika) : renkli; 1/2 in

Yönetmen, Steven Spielberg ; müzik, John Williams ; senaryo, Steven Zaillian ; A.C.E görüntü yönetmeni, Janusz Kaminski. Yönetmen, Steven Spielberg ; müzik, John Williams ; senaryo, Steven Zaillian ; A.C.E görüntü yönetmeni, Janusz Kaminski.

Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall, Jonathan Sagall, Embeth Davidtz, Malgoshcha Gebel, Shmulik Levy, Mark Ivanir.

Film,2.dünya savaşında yaşanan Yahudi katliamlarında,Nazi partisi üyesi,çapkın ve savaş zengini esrarengiz bir adam olan Oskar Schindler'in,1.100 Yahudi'nin hayatını kurtarışının unutulmaz hikayesini gözler önüne seriyor.Bu film,bir insanın yaptığı cesur değişikliğin zaferinin ve onun bu cesur hareketi sayesinde,insanlık tarihinin en karanlık sayfasında hayatta kalmayı başaranların hikayesidir.


English 5.1 ; altyazı Türkçe, English, Arabic, Czech, Greek, Hungarian.

7 Oscar Ödülü ; En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo, En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Müzik, En İyi Kurgu, En İyi Sanat Yönetmeni.


Feature films
Konulu filmler

PN1995.9.H53 / S35 2004
Devinim Yazılım Eğitim Danışmanlık tarafından Koha'nın orjinal sürümü uyarlanarak geliştirilip kurulmuştur.