Lego filmi / Warner Bros. Pictures sunar ; Village Roadshow Pictures ve Lego Systems A/S işbirliğiyle ; bir Vertigo Entertainment/Lin Picutres yapımı ; yapımcı Dan Lin, Roy Lee ; senarist ve yönetmenler Phil Lord & Christopher Miller. - 1 DVD (96 dakika) : renkli; 3/4 in

Görüntü yönetmeni, Pablo Plaisted ; müzik, Mark Mothersbaugh; kurgu, David Burrows, Chris McKay; yapım tasarım, Grant Freckelton. Görüntü yönetmeni, Pablo Plaisted ; müzik, Mark Mothersbaugh; kurgu, David Burrows, Chris McKay; yapım tasarım, Grant Freckelton.

Chris Pratt, Will Ferrell, Will Arnett, Elizabeth Banks, Nick Offerman,Alison Brie, Charlie Day, Liam Neeson, Morgan Freeman.

Lego'nun ilk uzun metrajlı filmi karşınızda!Sıradan,kurallara her zaman uyan,ortalama bir Lego minifigürü olan Emmet (Chris Pratt),yanlışlıkla dünyayı kurtaracak bir süper kahramana dönüşür...Emmet kötü kalpli bir tiranı durdurmak için çıkılan destansı serüvende yer alacak bir grup yabancıya katılmaya çağrılır;oysa bu serüven için hiçbir hazırlığı yoktur.


English 5.1, Türkçe 2.0, Czech 5.1, Slovakian 5.1 ; altyazı Türkçe, English, Czech, Slovakian.


Feature films
Konulu filmler

PN1997.5 / L44 2014

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .