Kutsal geyiğin ölümü = The killing of a sacred deer [DVD Videorecording] / The killing of a sacred deer. bir Element Pictures yapımı ; Limp işbirliğiyle ; yapımcılar Ed Guiney, Yorgos Lanthimos ; senaryo Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou ; yönetmen Yorgos Lanthimos. - 1 videodisc (116 minutes) : sound, color ; 4 3/4 in.

Özel seçenekler: Filmden notlar -- Filmin fragmanı -- Teaser fragman -- Tv spot.

Kurgu Yorgos Mavropsaridis ; oyuncu seçimi direktörü Francine Maisler ; ses tasarımı Johnnie Burn ; yapım tasarımı Jade Healy ; kostüm tasarımı Nancy Steiner ; ortak yapımcı Will Greenfield, Paula Heffernan, Atilla Salih Yücer ; uygulayıcı yapımcılar Andrew Lowe, Daniel Battsek, Sam Lavender, David Kosse, Nicki Hattingh, Amit Pandya, Anne Sheehan, Peter Watson, Marie-Gabrielle Stewart. Kurgu Yorgos Mavropsaridis ; oyuncu seçimi direktörü Francine Maisler ; ses tasarımı Johnnie Burn ; yapım tasarımı Jade Healy ; kostüm tasarımı Nancy Steiner ; ortak yapımcı Will Greenfield, Paula Heffernan, Atilla Salih Yücer ; uygulayıcı yapımcılar Andrew Lowe, Daniel Battsek, Sam Lavender, David Kosse, Nicki Hattingh, Amit Pandya, Anne Sheehan, Peter Watson, Marie-Gabrielle Stewart.

Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan.

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, iki örnek niteliğindeki çocukları; 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile kusursuz bir hayat yaşamaktadır. Steven'ın kanatları altına aldığı yetim bir genç olan Martin ise bu dengeyi bozmak üzeredir. Martin kendini ailenin hayatına sokmak için rahatsız edici bir çaba sarf etmeye başladığında ailenin huzuru bozulmaya başlar. Martin'in gerçek amacı ortaya çıktığında ve Stephen uzun süredir unutulmuş bir suçla karşı karşıya kaldığında, Murphy ailesinin evdeki mutluluğunu parçalanmaya başlayacaktır... Ünlü Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos birlikte kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell yer alıyor.

15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.


DVD; Region 1; Aspect Ratio: 1.85:1; Dolby Digital 5.1


English 5.1, English 2.0 ; Subtitle: Türkçe.

Cannes Film Festivali en iyi senaryo ödülü.

8680891105538


Konulu filmler

PN1997.2 / K55 2017

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .