Normal view MARC view ISBD view

Something's gotta give = Aşkta herşey mümkün / Columbia Pictures and Warner Bros. Pictures present a Waverly Films productions, a film by Nancy Meyers ; produced by Bruce A. Block, Nancy Meyers ; written and directed by Nancy Meyers.

Publisher: [Place of publication not identified] : Warner Bros. Entertainment, Inc. and Colombia Pictures Industries, Inc., c2003, 2004Description: 1 DVD (123 dakika) : renkli ; 4 3/4 in.Content type: two-dimensional moving image Media type: video Carrier type: videodiscOther title: Aşkta herşey mümkün.Subject(s): Feature films | Konulu filmlerCast: Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves, Frances McDormand, Amanda Peet, Jon Favreau, Paul Michael GlaserSubject: Altmışlarındaki Harry Sanborn (Jack Nicholson), kadınlarla ilişkilerinde halen genç olan, uslanmaz bir playboydur. Yeni kız arkadaşı Marin (Amanda Peet) ile Marin'in annesinin Hampton'daki yazlık evine giderler ve Harry burada kalp krizi geçirir.Başarılı bir oyun yazarı olan Marin'in annesi Erica Barry (Diane Keaton), iyileşene kadar bu yaşlı çapkına bakmaya gönülsüzce razı olur. Bu iyileşme sürecinde Harry'nin kalp ağrıları - bu sefer romantik nedenlerle yaşı yaşına ve büyüleyici Erica'ya karşı atar.Ama bazı alışkanlıklar kolay değişmez, Harry iyileşir iyileşmez evine ve genç kadınlara geri döner. Erica'nın hayıtındaki boşluğu Harry'nin yakışıklı ve genç doktoru (Keanu Reeves) doldurur. Şimdi Harr'nin Erica'yı geri kazanmak için iki rakibi vardır; Genç doktoru ve eski alışkanlıkları.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
AV PN1997.2 .S66 2004 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0313

Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves, Frances McDormand, Amanda Peet, Jon Favreau, Paul Michael Glaser

Altmışlarındaki Harry Sanborn (Jack Nicholson), kadınlarla ilişkilerinde halen genç olan, uslanmaz bir playboydur. Yeni kız arkadaşı Marin (Amanda Peet) ile Marin'in annesinin Hampton'daki yazlık evine giderler ve Harry burada kalp krizi geçirir.Başarılı bir oyun yazarı olan Marin'in annesi Erica Barry (Diane Keaton), iyileşene kadar bu yaşlı çapkına bakmaya gönülsüzce razı olur. Bu iyileşme sürecinde Harry'nin kalp ağrıları - bu sefer romantik nedenlerle yaşı yaşına ve büyüleyici Erica'ya karşı atar.Ama bazı alışkanlıklar kolay değişmez, Harry iyileşir iyileşmez evine ve genç kadınlara geri döner. Erica'nın hayıtındaki boşluğu Harry'nin yakışıklı ve genç doktoru (Keanu Reeves) doldurur. Şimdi Harr'nin Erica'yı geri kazanmak için iki rakibi vardır; Genç doktoru ve eski alışkanlıkları.

Dolby Digital 5.1

English, Humgarian, Turkish ; subtitles English, Hungarian, Turkish, Bulgarian, Croation, Serbian, Slovenian

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .