Normal view MARC view ISBD view

Snatch = Kapışma / yönetmen Guy Ritchie.

Contributor(s): Murpy, John, Müzisyen | Del Toro, Benicio, Oyuncu | Sherbedgia, Rade, Oyuncu | Farina, Dennis, Oyuncu | Flemyng, Jason, Oyuncu | Jones, Vinnie, Oyuncu | Pitt, Brad, Oyuncu | Ritchie, Guy, Yönetmen ve senarist.
Distributor: [İstanbul]: Tiglon, c2008Publisher: [Culver City, CA]: Columbia Pictures, c2000Description: 1 DVD (99 dakika) ; renkli.Content type: two-dimensional moving image Media type: video Carrier type: videodisc
Production Credits: Yönetmen Guy Ritchie ,yapım Matthew Vaughn, orijinal müzik, John Murpy.
Brad Pitt, Vinnie Jones, Dennis Farina...Summary: Londra'nın dünyaca ünlü ve Yahudiler tarafından işletilen elmas ticaret merkezi inanılmaz bir soygunla çalkalanır. Hiç de alışkın olunmayan bu durum gerçekten de büyük yankılar uyandırır. Ancak çalınan elmaslar da bir kaç el değiştirip ortadan kaybolunca işler daha da karışır. Çıplak yumruklarla sokak köşelerinde gizlice yapılan boks maçlarından tutunda birçok acımasız olayın yaşandığı Londra'nın yeraltı dünyası da bu soygundan dolayı çalkalanmaya baslamıştır. Kamçı izi kasabası adındaki bir kasabaya altın bulup milyoner olma hevesiyle inanılmaz bir akın baslamıştır. Gelenler arasında Kim Darlging de vardır.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
AV PN1997.2 S6319 2008 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0452

Özel seçenekler: yönetmenden sesli yorumlar, çalınan taşlar, fragman, röportajlar, fotoğraf galerisi, Snatch'in yapımı, çekim hataları, prodüksiyon notları, silinmiş sahneler, filmografiler, hikaye taslakları, müzik seçimi.

Yönetmen Guy Ritchie ,yapım Matthew Vaughn, orijinal müzik, John Murpy.

Brad Pitt, Vinnie Jones, Dennis Farina...

Londra'nın dünyaca ünlü ve Yahudiler tarafından işletilen elmas ticaret merkezi inanılmaz bir soygunla çalkalanır. Hiç de alışkın olunmayan bu durum gerçekten de büyük yankılar uyandırır. Ancak çalınan elmaslar da bir kaç el değiştirip ortadan kaybolunca işler daha da karışır. Çıplak yumruklarla sokak köşelerinde gizlice yapılan boks maçlarından tutunda birçok acımasız olayın yaşandığı Londra'nın yeraltı dünyası da bu soygundan dolayı çalkalanmaya baslamıştır. Kamçı izi kasabası adındaki bir kasabaya altın bulup milyoner olma hevesiyle inanılmaz bir akın baslamıştır. Gelenler arasında Kim Darlging de vardır.

DVD format

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .