Normal view MARC view ISBD view

Gece yarısından önce = Before midnight / yöneten Richaard Linklater.

Contributor(s): Delpy, Julie | Hawke, Ethan | Adair, Sandra | Linklater, Richaard | Argyropoulou, Yota | Prior, Jennifer | Davey-Fitzpatrick, Seamus | Reynolds, Graham | Voudouris, Christos | Calinos Film Entertainment.
Publisher: İstanbul : Tiglon, c2013Copyright date: ©2012,2013 Description: 1 DVD (109 dakika) : renkli; 1/2 in.Content type: two-dimensional moving image Media type: video Carrier type: videodiscSubject(s): Feature films | Konulu filmler
Production Credits: Görüntü yönetmeni Christos Voudouris ; kurgu Sandra Adair ; müzik bestecisi Graham Reynolds.
Cast: Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick,Jennifer Prior, Yota Argyropoulou.Summary: Paris'teki ikinci buluşmanın ardından Jesse ve Celine bir kez daha vedalaşıp kendi yollarına devam eder. İlk buluşmanın ardından geçen uzun yılların ardından tekrar, bu kez Yunanistan'da karşılaştığımız ikili, bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan'da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları içten bir sohbete tanık olacaktır.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
AV PN1995.9 G43 2013 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0485

Görüntü yönetmeni Christos Voudouris ; kurgu Sandra Adair ; müzik bestecisi Graham Reynolds.

Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick,Jennifer Prior, Yota Argyropoulou.

Paris'teki ikinci buluşmanın ardından Jesse ve Celine bir kez daha vedalaşıp kendi yollarına devam eder. İlk buluşmanın ardından geçen uzun yılların ardından tekrar, bu kez Yunanistan'da karşılaştığımız ikili, bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan'da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları içten bir sohbete tanık olacaktır.

5.1 English, 2.0 English, 2.0 Türkçe ; altyazı Türkçe.

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .