Normal view MARC view ISBD view

Özür dilerim = Forgive me / Yönetmen & Senarist Cemil Ağacıkoğlu.

Contributor(s): Kıraç, Güven | Denker, Deniz | Kıraç, Gökhan | Poyraz, Sema | Duru, Doğan | Osman, Orhan | Gözkaya, Ali Olcay | Ağacıkoğlu, Cemil | Engür, Köksal | Bir film.
Publisher: İstanbul : Bir Film, c2013Description: 1 DVD (85 dakika) : renkli; 4 3/4 in.Content type: two-dimensional moving image Media type: video Carrier type: videodiscSubject(s): Feature films | Konulu filmler
Production Credits: Senaryo, Cemil Ağacıkoğlu ; görüntü yönetmeni, Ali Olcay Gözkaya ; Kurgu, Orhan Osman ; Yapımcı, Güven Kıraç ; müzik, Doğan Duru.
Cast: Güven Kıraç, Sema Poyraz, Köksal Engür, Gökhan Kıraç, Deniz Denker.Summary: Hayatı boyunca birine bağımlı yaşamak zorunda olan Selim´in geleceği, annesi Neriman Hanım´ın en büyük endişesidir. Zafer,kardeşi Selim´in sorunları yüzünden yıllardır aile içinde hep ikinci plana itilmiş hissediyordur kendini. Evlilik hazırlığı içinde olduğu Hale, annesiyle sorunlarından kaçmak için Zafer´e tutunmaya çalışmaktadır. Evde başlayan düğün hazırlıkları ve telaş,ailedeki gündemi değiştirir. Düğün yeri, salona doluşan kalabalık, gürültü ve telaş arasında Selim açılan kapıdan çıkar ve kaybolur.Selim´in gidişiyle ailede çözülmeler, iç hesaplaşmalar yaşanmaya başladığında, aileyi bir arada tutan bağın Selim olduğunun farkına varırlar.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
AV PN1997.2 O98 2013 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0516

Senaryo, Cemil Ağacıkoğlu ; görüntü yönetmeni, Ali Olcay Gözkaya ; Kurgu, Orhan Osman ; Yapımcı, Güven Kıraç ; müzik, Doğan Duru.

Güven Kıraç, Sema Poyraz, Köksal Engür, Gökhan Kıraç, Deniz Denker.

Hayatı boyunca birine bağımlı yaşamak zorunda olan Selim´in geleceği, annesi Neriman Hanım´ın en büyük endişesidir. Zafer,kardeşi Selim´in sorunları yüzünden yıllardır aile içinde hep ikinci plana itilmiş hissediyordur kendini. Evlilik hazırlığı içinde olduğu Hale, annesiyle sorunlarından kaçmak için Zafer´e tutunmaya çalışmaktadır. Evde başlayan düğün hazırlıkları ve telaş,ailedeki gündemi değiştirir. Düğün yeri, salona doluşan kalabalık, gürültü ve telaş arasında Selim açılan kapıdan çıkar ve kaybolur.Selim´in gidişiyle ailede çözülmeler, iç hesaplaşmalar yaşanmaya başladığında, aileyi bir arada tutan bağın Selim olduğunun farkına varırlar.

English 5.1 ,Türkçe 2.0.

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .