Normal view MARC view ISBD view

Memoirs of a geisha : Bir geyşa'nın anıları / Columbia Pictures, Dreamworks Pictures, Spyglass Entertainment ; yönetmen Rob Marshall.

Contributor(s): Watanabe, Ken | Zhang, Ziyi | Marshall, Rob | Swicord, Robin | Ohgo, Suzuka | Yeoh, Michelle | Igawa, Togo, 1946- | Golden, Arthur | Columbia Pictures | DreamWorks Pictures.
Publisher: İstanbul : Tiglon , c2006Description: 1 DVD (139 dakika) : renkli; 1/2 in.Content type: two-dimensional moving image Media type: video Carrier type: videodiscOther title: Bir geyşa'nın anıları.Subject(s): Feature films | Konulu filmler
Production Credits: Görüntü yönetmeni, Dion Beebe ; editör, Pietro Scalia ; müzik, John Williams ; kostüm tasarım, Colleen Atwood ; yapım tasarım, John Myhre.
Cast: Ziyi Zhang, Suzuka Ohgo, Michelle Yeoh, Ken Watanabe, Togo Igawa, Mako, Samantha Futerman, Elizabeth Sung, Thomas Ikeda, Li Gong, Tsai Chin.Summary: ""... Arthur Golden'ın en çok satanlar arasında yer alan romanının baş döndürücü bir görsel şölene dönüşen uyarlaması ." Chicago'nun yönetmeni Rob Marshall, bizleri,etrafımıza kuvvetli bir sihir dagıtan, gizemli ve egzotik bir dünyaya götürüyor. Başrollerini Ziyi Zhang, Ken Watanabe, Michelle Yeoh ve Gong Li'nin paylaştığı Memoirs Of A Geisha diğerlerine hiç benzemeyen bir külkedisi hikâyesi. " Göz kamaştırıcı bir şekilde görüntülenmiş, titizlikle yönetilmiş ve büyüleyici performanslarla yücelmiş. Memoirs Of A Geisha, zevk verici, baş döndürücü ve narin. Nefesinizi kesecek."
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
DVD DVD Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
Genel Koleksiyon AV PN1997.2 M46 2006 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0577
Browsing Merkez Kütüphane Shelves , Shelving location: DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual , Collection code: Genel Koleksiyon Close shelf browser
No cover image available
No cover image available
No cover image available
No cover image available
AV PN1995.9.G3 H43 1999 Heat / AV PN1997.2 M46 2006 Memoirs of a geisha : AV PN1997 .B34 2004 Before sunrise = Gün doğmadan / AV PN1997 .B66 1998 Bonnie and Clyde / DR531 .S55 2018 Nusretnâme :

Görüntü yönetmeni, Dion Beebe ; editör, Pietro Scalia ; müzik, John Williams ; kostüm tasarım, Colleen Atwood ; yapım tasarım, John Myhre.

Ziyi Zhang, Suzuka Ohgo, Michelle Yeoh, Ken Watanabe, Togo Igawa, Mako, Samantha Futerman, Elizabeth Sung, Thomas Ikeda, Li Gong, Tsai Chin.

""... Arthur Golden'ın en çok satanlar arasında yer alan romanının baş döndürücü bir görsel şölene dönüşen uyarlaması ." Chicago'nun yönetmeni Rob Marshall, bizleri,etrafımıza kuvvetli bir sihir dagıtan, gizemli ve egzotik bir dünyaya götürüyor. Başrollerini Ziyi Zhang, Ken Watanabe, Michelle Yeoh ve Gong Li'nin paylaştığı Memoirs Of A Geisha diğerlerine hiç benzemeyen bir külkedisi hikâyesi. " Göz kamaştırıcı bir şekilde görüntülenmiş, titizlikle yönetilmiş ve büyüleyici performanslarla yücelmiş. Memoirs Of A Geisha, zevk verici, baş döndürücü ve narin. Nefesinizi kesecek."

English 5.1, Türkçe 5.1, Türkçe 2.0 ; altyazı English, Türkçe.

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .