Normal view MARC view ISBD view

Portobello Cadısı = A Bruxa de Portobello / Coelho, Paulo ; çeviri Celal Üster.

By: Coelho, Paulo, 1947-.
Contributor(s): Üster, Celal [çeviren].
Series: Can yayinlari : 1698. Çağdaş Dünya Edebiyatı:684.İstanbul : Can Yayınları, 2016Edition: 9. basım.Description: 261 pages ; 20 cm.Content type: text Media type: Carrier type: volumeISBN: 9789750730122.Subject(s): Brazilian fictionSummary: Kendimize karşı içten olma cesaretini nasıl ediniriz, kim olduğumuzdan her za­man emin olmasak da? Paulo Coelho, Portobello Cadısı’nda işte bu sorunun yanıtını arar. Elinizdeki kitap, Athena adlı gizemli bir kadının ruhsal ve duygusal yolculuğunun öyküsüdür. “İnsanlar bir gerçeklik yaratıyorlar, sonra da kendi yarattıkları gerçekliğin kurbanı oluyorlar. Athena işte buna başkaldırdı ve bedelini ağır ödedi.” Heron Ryan, gazeteci “Athena, duygularıma hiç aldırmadan kullandı ve yönlendirdi beni. Öğretmenimdi, kutsal sırları aktarmayı, aslında hepimizde var olan o bilinmeyen gücü uyandırmayı üstlenmişti. O yabancı denize atıldığımızda, bize yol gösterenlere körü körüne güveniriz, çünkü bizden daha fazla bildiklerine inanırız.” Andrea McCain, tiyatro oyuncusu “Athena’nın en büyük sorunu, XXI. yüzyılda yaşayan bir XXII. yüzyıl kadını olması ve bu gerçeği hiç gizlememesiydi. Bir bedel ödedi mi? Kuşkusuz, ödedi. Ama coşkuyla taşan gerçek benliğini bastırsaydı, çok daha büyük bir bedel ödeyecekti.” Deidre O’Neill, Edda diye biliniyor
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Vol info Status Date due Barcode
Book Book Merkez Kütüphane
Genel Koleksiyon / Main Collection
Genel Koleksiyon PQ 9698.13 .O3546 P67 2016 (Browse shelf) 1 Checked out 19/03/2020 0054771

Kendimize karşı içten olma cesaretini nasıl ediniriz, kim olduğumuzdan her za­man emin olmasak da?
Paulo Coelho, Portobello Cadısı’nda işte bu sorunun yanıtını arar. Elinizdeki kitap, Athena adlı gizemli bir kadının ruhsal ve duygusal yolculuğunun öyküsüdür.

“İnsanlar bir gerçeklik yaratıyorlar, sonra da kendi yarattıkları gerçekliğin kurbanı oluyorlar. Athena işte buna başkaldırdı ve bedelini ağır ödedi.”
Heron Ryan, gazeteci

“Athena, duygularıma hiç aldırmadan kullandı ve yönlendirdi beni. Öğretmenimdi, kutsal sırları aktarmayı, aslında hepimizde var olan o bilinmeyen gücü uyandırmayı üstlenmişti. O yabancı denize atıldığımızda, bize yol gösterenlere körü körüne güveniriz, çünkü bizden daha fazla bildiklerine inanırız.”
Andrea McCain, tiyatro oyuncusu

“Athena’nın en büyük sorunu, XXI. yüzyılda yaşayan bir XXII. yüzyıl kadını olması ve bu gerçeği hiç gizlememesiydi. Bir bedel ödedi mi? Kuşkusuz, ödedi. Ama coşkuyla taşan gerçek benliğini bastırsaydı, çok daha büyük bir bedel ödeyecekti.”
Deidre O’Neill, Edda diye biliniyor

Click on an image to view it in the image viewer

This software was implemented, installed by Devinim Software Training Consulting .