Apocalypse now redux = kıyamet Zoetrope sunar ; Francis Ford Coppola ve Kim Aubry yapımı ; Francis Ford Coppola filmi. [DVD videorecording] /

Contributor(s): Aubry, Kim | Coppola, Francis Ford, 1939-
Language: İngilizce Publisher: CA :Walt Disney ;: A.E. Film, 2007Description: 2 video disk (195 dk.) : sd., col. ; 1/2 inSubject(s): Feature films | Konulu filmler | Videodiscs | VideodisklerLOC classification: PN1997.2 | .A66 2007
Production Credits: Yapım tasarımı, Dean Tavoularis ;senaryo,John Milius ve Francis Ford Coppola ;yapımcı,Francis Ford Coppola ve Kim Aubry ;yönetmen, Francis Ford Coppola.
Awards: Altın Küre en iyi yönetmen, en iyi film müziği, en iyi yardımcı erkek oyuncu ;CANNESAltın Palmiye ;OSCAR en iyi görüntü, en iyi ses.Marlon Brando, Robert Duvall, Martin Sheen, Laurence Fishburne, Dennis Hopper, Harrison Ford.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Vol info Copy number Status Date due Barcode
Merkez Kütüphane
DVD/VCD Koleksiyonu / Audio Visual
AV PN1997.2 .A66 2007 (Browse shelf) 1 1 Available DVD0092

Yapım tasarımı, Dean Tavoularis ;senaryo,John Milius ve Francis Ford Coppola ;yapımcı,Francis Ford Coppola ve Kim Aubry ;yönetmen, Francis Ford Coppola.

Marlon Brando, Robert Duvall, Martin Sheen, Laurence Fishburne, Dennis Hopper, Harrison Ford.

Diller: Türkçe, İngilizce ;altyazı:Türkçe.

Altın Küre en iyi yönetmen, en iyi film müziği, en iyi yardımcı erkek oyuncu ;CANNESAltın Palmiye ;OSCAR en iyi görüntü, en iyi ses.

Devinim Yazılım Eğitim Danışmanlık tarafından Koha'nın orjinal sürümü uyarlanarak geliştirilip kurulmuştur.